Opis:
AXDruk - nadruki na odzieży
Technologie:
Joomla, HTML, CSS
Opis:
Avilla - kwiaciarnia
Technologie:
PHP, MySQL, HTML, CSS
Opis:
Wyposażenie magazynu
Technologie:
Symfony, MySQL, PHP, HTML, CSS
Opis:
DOHA Delivery - restauracje
Technologie:
PHP, MySQL, HTML, CSS

Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnie działającej strony internetowej o atrakcyjnym wyglądzie, firma ATP z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Tworzymy strony o różnym przeznaczeniu, wśród których znajdują się:

Portale internetowe czyli duże serwisy, które z uwagi na fakt częstej aktualizacji dużej ilości informacji wymagają podłączenia do szybkiej bazy danych, języka typu server-side oraz odpowiednio przejrzystego panelu administracyjnego.

Wortale internetowe to serwisy podobne do portali jeśli chodzi o funkcjonalność. Różni je jednak to, że wortale z reguły dotyczą jednego zagadnienia czy tematyki. Mogą być np. wortale dotyczące grafiki, sportów, turystyki czy ogrodnictwa.

Sklepy internetowe służą do robienia zakupów bez wychodzenia z domu. Klient takiego sklepu, składa zamówienie na towary, których zdjęcia i dane są umieszczone na stronie. W przypadku gdy zdecyduje się na zakup danego artykułu wypełnia umieszczony na stronie formularz. Zamówiony towar przychodzi do niego pocztą lub kurierem.

Strony prywatne to kategoria stron, do której zalicza się zarówno strony różnych firm jak i strony prywatnych osób. W pierwszym przypadku, witryny takie mogą zawierać aktualne oferty, dane firmy, adresy i telefony punktów sprzedaży czy punktów obsługi klienta. Strony osób niejednokrotnie zawierają dane personalne, informacje o hobby i pracy, sposoby kontaktu.

Strony reklamowe są wysokiej jakości interaktywnymi prezentacjami. Do cech takich stron należą między innymi: prostota obsługi, przejrzystość, a także zachęcający sposób przekazywania informacji poprzez ciekawe efekty wizualne.

Banery reklamowe są metodą reklamy, najczęściej animowaną, umieszczaną na różnych stronach. Bardzo często, są odnośnikami do strony producenta towaru bądź usługi, której dotyczą. W takich przypadkach zachęcają użytkownika do przejścia ne taką stronę.

Systemy zarządzania treścią stanowią dodatkowy element wielu serwisów. Przy pomocy odpowiednio zaprojektowanego systemu, właściciel strony może zarządzać treścią strony. W zależności od potrzeb system pozwala na zmianę danych kontaktowych, wprowadzanie towarów do bazy, edycję opisów i wiele innych.

Prezentacje multimedialne pozwalają na interaktywne przedstawienie treści dotyczących towarów, usług, firm, technologii, rozwiązań, itp. Dobra prezentacja multimedialna wiąże w sobie łatwość odbioru oraz estetykę wykonania.

Rejestracja i utrzymanie domen. Utworzenie strony to ważny krok do zaistnienia w Internecie. Każda strona musi posiadać swoją nazwę, aby Internauta mógł z niej skorzystać. W tym celu należy zarejestrować domenę, najlepiej adekwatną do zawartości serwisu.

Hosting to inaczej mówiąc "przechowanie" strony na serwerze dostępnym w sieci. W ten sposób otrzymujemy usługę dostępną 24 godziny na dobę oraz nie musimy się martwić o aspekty administracyjne. Serwerem (stroną) opiekują się profesjonalni administratorzy, reagujący szybko w przypadku jakichkolwiek problemów.